Site ve Bina Uygulamaları

Site ve Bina ilaçlamasındaki tecrübemiz bize site içerisinde, bina içerisinde veya evinizin içinde gördüğünüz her haşere, görmediğiniz yüzlercesinin işareti olduğunu söylemektedir.

Çünkü haşereler karanlığı severler ve çok çekingendirler. Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ışıkla birlikte yuvalarına saklanırlar.

Haşere ve kemirgenler çok hızlı çoğalırlar.

Hamam böceği, içinde 40 adete kadar yumurta bulunabilen kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30-60 gün içerisinde ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda bir eskisinin kırk katı kadar hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde 48 yavru dünyaya getirebilir. Köpek ya da kedinizin getireceği bir kene, bir seferde 10.000 yumurta bırakabilir ve tek olarak gördüğünüz bir karınca 300.000 kişilik bir karınca kolonisinin bireyi olabilir.

Giremeyecekleri ev yoktur.

Bakkal poşetlerinde saklanarak, köpeğinizin üzerine yapışarak, camları açtığınızda veya bir çatlaktan içeri girerek, su borularınızdan tırmanarak ya da en basit yoluyla siz evinize girerken onlar da yürüyerek çeşitli şekillerde evinizi istila edebilirler. Hayatta kalmak için çok az miktarda su ve gıdaya ihtiyaç duyduklarından, evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir.

Piyasada satılan sprey ve böcek ilaçlarının hiçbiri profesyonel anlamda işe yaramazlar.

Hamam böcekleri, 200 milyon yıldan daha uzun süreden beri çevrelerine adapte olmuşlardır. Marketten alacağınız bir ilaçla onların bir kısmını öldürebilir, ancak evinizden uzak tutmayı başaramazsınız. Belli bir haşere üzerinde etkili olan doğru kimyasal, doğru dozajda, doğru noktalarda kullanıldığında ve kimyasal olmayan tecrit, sanitasyon gibi yöntemlerle entegre olarak uygulandığında sonuç alınabilir.

Zararlılar her seferinde geri dönerler.

Pestisitlerin belli bir kalıcılık sürelerinin olması, yumurtaların tümünün yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zorluğu nedenleriyle, haşere ve kemirgenlerle yapılan mücadelenin düzenli olması gereklidir. 
ATA İLAÇLAMA uzmanları nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. 
Evinizde ön inceleme yapacak servis sorumlusu, evinizi istila edebilecek sayısız haşereyi tanımlamak konusunda eğitilmiş ve onları bulmak için nereye bakması gerektiğini bilen bir profesyoneldir. Haşerelerin evin muhtelif bölgelerinde duvarlarınızın içerisinde, döşemenizin altında veya dolaplarınızda yaptıkları yuvalar tespit edilir ve evinizi kendisine yuva edinmiş zararlı haşere ve kemirgenlerin hangileri olduğu, nerelerde bulundukları ve onlardan kurtulmanız için ne yapılması gerektiği konularında tam bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir rapor sunulur. 

Eviniz ile ilgili alınması gerekli önlemler paketi, verilecek hizmet ve garanti detayları karşılıklı görüşülerek kararlaştırılır.

Her servis sonrasında, ne tür uygulama yapıldığı, hangi kimyasalların kullanıldığı ve tecritle ilgili tarafınızdan alınması gerekli önlemler konusunda yazılı rapor sunulur. Aylık periyodik hizmet anlaşması yapılırsa, normal servis zamanları dışında haşere görüldüğünde ücretsiz ekstra servis verilecektir. 
İhtiyaçlarınıza, sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçlama yöntemleri kullanarak aileniz, ev hayvanlarınız ve yuvanız korunur. 
Kullanılan pestisitler düşük toksisite oranlarıyla insan sağlığını tehdit etmemektedir. Başta servis sorumlularımız olmak üzere, satış ve operasyondaki tüm çalışanlarımız, haşere kontrolünde kullanılan pestisitler ve ekipmanlar konusunda düzenli eğitim almaktadırlar. 

Uygulama sırasında güçlük yaşamazsınız.

Servis saatimizi size göre ayarlayacağımızdan, normal günlük yaşantınız kesintiye uğramayacaktır. Servis öncesi ve sonrası alınacak önlemlerde teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır